Anasayfa > Gezi > Müşteriye deneyim satmak sizi ayakta tutar!
Gezi

Müşteriye deneyim satmak sizi ayakta tutar!

Admin
Yazan Admin

Müşterilerinize muhteşem bir deneyim kazandırın ve onların sizin hayat boyu sadık müşterileriniz olduğunu görün.

Son on yılda hatta daha fazla sürede, Apple inanılmaz basit arayüzler ve sezgilerle etkileşime giren ürünleriyle dikkat çekti ve çekmeye de devam ediyor. Malum iPhone 8 ve iPhone X ile yine gündemde yerini korumaya devam ediyor.

Sizler de biliyorsunuz ki Apple, herhangi ürünlerinden birinin yeni sürümü çıktığında bile büyük ses getirmesiyle ünlü. Öyle ki aslında, şirket diğer ürünlerde bulunan bir özelliği piyasaya sürse dahi, genellikle yenilik olarak övülüyor…

Şirket, bir premium ürün sağlayıcısı olarak ürünlerinin pahalı olduğunu bile kabul ediyor. Tam olarak hedef kitlesini anlayarak müşterilerini özel ve seçkin bir şeyin parçası gibi hissettirmeye gayret ediyor.

Apple hayranlarına neden pahalı olan bir ürüne para harcamalarını sağlayacak nedenleri de sıralamaktan geri kalmıyor. Onların başında da en önemlisi müşterilerine sunduğu muhteşem deneyim imkanı ve kendilerini özel hissetmelerini sağlaması olduğunu söylemek mümkün.

Deneyime odaklanmak için Apple olmak zorunda değilsiniz. Neden mi?

Hepimiz, satın aldığımız ürünlerde en iyi deneyimi yakalamak istiyoruz. Herhangi bir şirket tarafından biraz haksızlığa uğradığımızda, bize “kötü muamele” yapıldığını çevremiz ve diğer müşterilerle paylaşmak için sosyal medyada durumu anlatmayı tercih ediyoruz.

Yazar hakkında

Admin

Admin

Admin

Bir Yorum Ekle

WhatsApp WhatsApp